Deputetët e PD: Afati i fundit për largimin e Bashës, nesër ora 11.00

Pjesa dërrmuese e grupit të PD-së që i kërkuan dorëheqjen Lulzim Bashës tashmë kanë hedhur hapin e dytë duke nisur me mbledhjen e firmave.

Deputetët demokratë po i bëjnë presion politik Lulzim Bashës që të tërhiqet nga karrigia e kryetarit të selisë blu.

Ervin Saljanji u shpreh se afati i fundit për reflektimin e tij është ora 11:00 e mbledhjes së grupit parlamentar ditën e shtunë

About Redaksia2

Check Also

VOA: Breshëri bombash molotov ndaj qeverisë dhe Bashkisë, Berisha kërkon qeveri teknike

Disa breshëri bombash molotov drejt selisë së Këshillit të Ministrave, kërkesa këmbëngulëse për largimin e …

Leave a Reply