Mediat ndërkombëtare, jehonë protestave në Shqipëri kundër qeverisë

Mediat ndërkombëtare i bëjnë jehonë protestave madhështore të qytetarëve kundër qeverisë.
Al Jazira transmeton pamjet nga protestat në Shqipëri.

About Redaksia

Check Also

Pse SPAK ka lindur i vdekur

“RD” Inceneratorët hetohen, pastaj sekuestrohen, pastaj konstatohet se nuk ka fare inecenerator në Tiranë dhe …

Leave a Reply