Protestuesit në Durrës çajnë kordonin e policisë dhe marshojnë drejt autostradës

Protestuesit çajnë kordonin e policisë në Durrës dhe marshojnë drejt autostradës.

Qytetarët po lëvizin në këmbë për të bllokuar lëvizjen e automjeteve në autostradën Durrës-Tiranë.

Në ditën e tretë të protestës, qytetarët kërkojnë uljen e çmimit të naftës dhe produkteve të tjera bazë.

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply