Berisha: Nesër Shqipëria derdhet në shesh! Rroftë protesta!

Ish-Kryeministri Berisha ka njoftuar protestën e radhës e cila do të zhvillohet në Tiranë, në orën 11:00 para Kryeministrisë.

“Se mileti po gatitet, se tirani lebetitet!

Nesër në ora 11:00 Shqipëria derdhet në Tiranë! Rroftë protesta!”, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Vrasja e Vajdin Lames, pas vizitës së Ramës në Dubai SPAK anullon hetimet për Lul Berishën dhe Plarent Dervishin

Si Lul Berisha edhe Plarent Devishi dyshohet se fshiheshin në Dubai.  Rama e vizitoi Dubain …

Leave a Reply