Paloka: L.B po vazhdon lojën për të mbajtur PD të përçarë dhe Ramën në pushtet!

Nga Edi PALOKA

L.B ka vetem nje mundesi sot; t’ju hape rrugen demokrateve per bashkim pa vazhduar te behet pengese me lojrat dhe hilet e tij alla Rama.

Bashkimi behet vetem mbi bazen e votes se lire. Te votohemi te gjithe, nga i pari tek i fundit dhe demokratet me voten e tyre te percaktojne vendin e gjithesecilit.

Gjithe perdredhjet e tjera, jane thjeshte vazhdim i lojes per te mbajtur PD te percare dhe Ramen ne pushtet!

Ne se L.B vazhdon kete loje, te gjithe ata demokrate qe duan vertete PD, thjesht duhet ta braktisin e te bashkohen me shumicen e padiskutueshme qe Bashen e ka shkarkuar qe ne dhjetor 2021.

About Redaksia

Check Also

Zv..Presidenti i RAI i përgjigjet Ramës: Të dielën…

Autori i emisionit në Rai 3 dhe zv/presidenti i televizionit reagon pas akuzave të Ramës… …

Leave a Reply