Nis çmontimi i dyerve të blinduara në PD

Pas dorëheqjes Lulzim Bashës si kryetar i PD, në selinë blu është vendosur të hiqen dyert e fortifikuara.

Vendimi është marr në mbledhjen e djeshme të kryesisë, ndërkohë që pritet tashmë që dyert e fortifikuara të çmontohen.

Në mbledhje, disa deputetë artikuluan se një prej simbolikave drejt bashkimit të PD-së do të ishte heqja e dyerve të blinduara.

About Redaksia

Check Also

Pse SPAK ka lindur i vdekur

“RD” Inceneratorët hetohen, pastaj sekuestrohen, pastaj konstatohet se nuk ka fare inecenerator në Tiranë dhe …

Leave a Reply