Berisha futet në selinë e PD (Foto)

Lideri historik i demokratëve Sali Berisha është rikthyer sot në selinë e PD-së. Pak para tij në selinë e demokratëve, shkruan disa prej anëtarëve të Komisionit të Rithemelimit të PD-së, të cilët u pritën nga Enkelejd Alibeaj dhe Gazment Bardhi.

Një pjesë e anëtarëve të Komisionit vazhduan takimin e thirrur më herët.

Ndërkaq, lideri historik i demokratëve, Sali Berisha mbërriti aty i shoqëruar nga anëtarët e tjerë të Komisionit të Rithemelimit.

Në selinë e PD-së, po zhvillohet një takim mes Komisionit të Rithemelimit dhe Alibeajt dhe Bardhit.

About Redaksia

Check Also

Pse SPAK ka lindur i vdekur

“RD” Inceneratorët hetohen, pastaj sekuestrohen, pastaj konstatohet se nuk ka fare inecenerator në Tiranë dhe …

Leave a Reply