Berisha publikon foton: Ja pse Ramën e nxorën me forcë nga avioni!

Ish-Kryeministri Berisha ka postuar në Facebook një foto të publikuar nga mediat e huaja të nxjerrjes me forcë të Ramës nga avioni në Frankfurt.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ja pse Ramen e nxoren me force nga avioni!

Foto e vitit! Miremengjes miq, ju pershendes me kete foto qe u be virale dhe lajm boteror! sb

About Redaksia

Check Also

Foto-lajm, vërshim popullor në bulevard

Dhjetra mijëra protestues kanë mbushur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Protesta kombëtare e opozitës po zhvillohet …

Leave a Reply