Foto/ Askush nuk i shkon pas vetes, shikoni si është katandisur Luli

Ish-kryetari i PD, Lulzim Basha tashmë ka përfunduar lokaleve duke takuar njerëz pasi askush nuk i ka mbetur pas vetes.

Pas humbjeve të njëpasnjëshme në zgjedhje dhe dështimeve për 9 vite me radhë në krye të PD, Basha kafet i paraqet si takime me bazën.

Ish-kreun e partisë më të madhe opozitare e braktisën edhe të vetët të cilët i kërkuan largimin nga drejtimi i PD-së.

Lulzim Basha akuzohet si njeri i shitur tek qeveria dhe i përfshirë në pazare ndërsa thuhet po nga të vetët se ai nuk e ka dashur kurrë fitoren, por vetëm ka mashtruar demokratët për vite me radhë.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply