Presidenti i ri/ Paloka: Pritet që në bisedime me Ramën të shkojë dhe mëkëmbësi i tij LB

Deputeti i PD, Edi Paloka ka reaguar për procesin që po zhvillon Rama për zgjedhjen e Presidetntit. Paloka shkruan në një postim në Facebook se, nesër pritet që në bisedime me mëkëmbësin e Ramës, për këtë proces kaq “serioz” të shkojë dhe mëkëmbësi i LB.

Reagimi i Palokës

Vetem nje detaj, per te treguar se sa “serioz” eshte procesi qe po zhvillon Rama per gjetjen e Presidentit te Republikes.

Ne listen e grupimeve, shoqatave dhe politikaneve qe u eshte kerkuar te propozojne kandidatura per President te Republikes se Shqiperise, eshte dhe KONSULLATA GREKE ne Korçe…!!! Neser pritet qe ne bisedime me mekembesin e Rames, per kete proces kaq “serioz” te shkoje dhe mekembesi i LB.

Ne foto disa nga ”shoqatat” qe jane ftuar me e-mail te bejne propozimet e tyre!

 

About Redaksia

Check Also

Berisha: Metamorfoza e Altin Dumanit, krahasime mes Task-Forcës së 2008-2009 me SPAK 2022-2023

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në një deklaratë për mediat, ka bërë një krahasim …

Leave a Reply