Paloka: Nuk ka ndryshuar as 11 dhjetori, as 18 dhjetori, as 6 marsi, as historia e as demokratët…

Deputeti dhe anëtari i Komisionit të Rithemelimit të PD, Edi Paloka ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Apelit të Tiranës që mori në shqyrtim padinë e Enkelejd Alibeajt.

Në një postim në rrjetet sociale, Paloka shprehet se demokratët bënë historinë në 11 dhjetor dhe kjo nuk mund të zhbëhet.

As referendumi i 18 dhjetorit e as 6 marsi që faktoi opozitën e vërtetë, nuk mund të tjetërsohen shton Paloka.

Postimi
‘“O budallenj” nuk ka ndryshuar as 11 dhjetori, as 18 dhjetori e as 6 marsi ! Nuk kane ndryshuar as historia e as demokratet …”!

About Redaksia

Check Also

Zëri i Amerikës: Shpërthimi me 2 viktima ndodhi në biznesin e deputetit socialist

Në Shqipëri, rëndohet bilanci i shpërthimit të ndodhur pasdite pak pas orës 16.00, në një …

Leave a Reply