Zgjedhjet/ Kokalari: Gratë e PD po shkëlqejnë! Shanset e fitores janë të barabarta për të gjithë

Aktivistja Evi Kokalari ka komentuar zgjedhjet për kryetar të degëve në Partinë Demokratike. Kokalari shprehet se mbështet të gjitha gratë që janë përfshirë në këtë garë. Përmes rrjeteve sociale ajo thekson se prej largimit të monstrave të Lulzim Bashës, gratë e PD po shkëlqejnë.

“Di që disa gra fantastike janë në garë për kryetare dege. Ju uroj suksese sot! Që kur larguam monstrat e Bashës, gratë e PD-se po shkëlqejnë.

Por suksese të gjithëve sot, pa përjashtim. Shanset e fitores janë të barabarta për të gjithë ju”, shkruan Kokalari.

About Redaksia

Check Also

VOA: Breshëri bombash molotov ndaj qeverisë dhe Bashkisë, Berisha kërkon qeveri teknike

Disa breshëri bombash molotov drejt selisë së Këshillit të Ministrave, kërkesa këmbëngulëse për largimin e …

Leave a Reply