Garë e fortë në Shkodër, ja kush u zgjodh kryetar i PD

Pas përfundimit të numërimit të votavë, Gjenarin Kapcari është shpallu fitues i garës për kryetar të PD në Shkodër. Kapcari është shpallur fitues me 792 vota.

Votat e kandidatëve

Arbër Lushaj 629 vota

Elvis Deda 54 vota

Gjenarin Kapcari 792 vota

Vildane Gushta 171 vota  

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply