Radhë votuesish për zgjedhjen e kryetarit të PD Lezhë

Edhe sot demokratët vazhdojnë votimet për të zgjedhur drejtuesit e degëve.

Ajo që bie sërish në sy është pjesëmarrja masive e demokratëve në votime. Lideri historik demokrat, Sali Berisha, postoi një foto nga votimet në Lezhë, ku shihen radhët e gjata.

“Demokratët e Lezhës vendosin”, shkruan Berisha.

Në Lezhë votohet për këta kandidatë:

-Alen Zef Kola

-Anton Kol Gjini

-Arben Llesh Ndoi

About Redaksia

Check Also

Eurostat:1.1 milionë shqiptarë u larguan nga vendi në 10 vite, Berisha-Ramës:Shpopullimi krimi yt madhor

Sali Berisha Mirëmbrëma dhe përshëndetjet më të përzemërta, ju misionarëve të pamposhtur të lirisë, dinjitetit, …

Leave a Reply