Arrestimi nga Interpoli i drejtorit të Laçit, reagon Berisha: Administratë me hajdutë dhe kriminelë!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka komentuar sot arrestimin e vonuar me vite të Alfred Prodanit në Laç, një dëshmi e qartë e së vërtetës që përmbajnë denoncimet e “qytetarit dixhital” dhe që kanë qënë në shumë raste, në thelb të zbulimit të aferave të mëdha qeveritare.

Reagimi i ish-Kryeministrit Berisha

Administrate me hajdute dhe kriminele!

Alfred Prodani, drejtori i ujesjellesit Laç arrestohet per 40 vjedhje e grabitje me dhune dhe ekstradohet ne Spanje.

Me dt 12.11. 2019 qytetari dixhital e denoncoi ate.

Ketu me poshte keni kroniken e atij denoncimi ne Dosja.al dhe mesazhin e nje qytetari dixhital! sb

“Dua te them dicka ce ta besh mediatike ce Drejtori i ujesjellesit te lacit alfred Prodani asht arrestuar sot ne ore 10 te paradites nga interpoli per vjedhje grabitje me dhun ne Spain ai ndodhe para burgumit ne tiran pritet te ekstradohet naten e mir zoti te rujt”.

https://dosja.al/grabitja-e-shtepise-se-benzemase-dy…/

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply