Luçiano Boçi: Ky “i përndershmi” dhe “i virgjëri” KryeM…, po vetë pse trembet të shkojë para SPAK?!

Deputeti i PD, Luçiano Boçi ka reaguar ndaj kërcënimeve të Ramës ndaj SPAK për arrestimin e liderit historik të PD, Sali Berisha. Boçi shkruan në një postim në Facebook se, ky “i përndershmi” dhe “i virgjëri” KryeM… i inceneratorëve dhe i korrupsionit, po vetë pse trembet të shkojë para SPAK, kur është kapur me incenerator në dorë?!

Reagimi i Luçiano Boçit

Po ky “i përndershmi” dhe “i virgjëri” KryeM… i inceneratorëve dhe i korrupsionit të ulëritur nga DASH në disa raporte rresht, pse nuk kërkon nga SPAK-u të hetojë mikun e tij “non grata” që e merr në mbrojtje, me gojën e tij “të larë” në çdo studio televizive, GJUSHIN e famshëm?!

Po vetë pse trembet të shkojë para SPAK, kur është kapur me incenerator në dorë?!

Apo topin (DREJTËSINË) e kam unë,

penalltinē (PENALITETIN) e gjuaj vetë!!!?

About Redaksia

Check Also

Skandali tek Onkologjiku/ Mjeku Edmond Gashi paraqitet në SPAK i shoqëruar nga një polic

Mjeku Edmond Gashi sapo ka hyrë në ambientet e Gjykatës së Posaçme pasi do të …

Leave a Reply