Dega 7 e PD në Tiranë zgjedh strukturat drejtuese

Shpetim QORDJA

Urime Kryesisë së re të PD Dega 7 Tiranë tek të cilët Kuvendi i Degës ka dhënë besimin për t’i drejtuar në katër vitet e ardhshme!

Te nderuar miq!
Një Kryesi ikën dhe vjen një tjetër por Partia Demokratike mbetet, ajo është një shtëpi e madhe për të gjithë demokratët, është një aset me vlerë të pakrahasueshme për të gjithë shqiptarët dhe Shqipërinë.
Urime dhe suksese dy N/Nënkryetarëve të rinj të Degës Artan Arkaxhiu dhe Gjovalin Syla.

Dua të falënderoj dhe t’ju jem mirënjohës të gjithëve ju ish-Anëtarë të Kryesisë për mbështetjen që më keni dhënë në kryerjen e detyrës sime, si dhe Anëtareve të Kryesisë së re që më propozuan dhe për një mandat tjetër për Sekretar të PD Dega 7 Tiranë.
Të Bashkuar jemi më të fortë dhe fitues!

About Redaksia2

Check Also

Berisha: Kudo që ta shihni Erion Veliajn gjuajeni me domate, pështyjeni në surrat!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka bërë thirrje që të qytetarët të vazhdojnë protestën para …

Leave a Reply