Turi vijon, Berisha sot në orën 19:00 në Durrës

Turi i ri i liderit historik demokrat, Sali Berisha vazhdon sot në Durrës. Takimi do të mbahet në orën 19:00 në Pallatin e Kulturës.

“Turi i ri! Sot në ora 19:00, takim me demokratët në Durrës në ambientet e Pallatit të Kulturës “Aleksandër Moisiu”.

Ftohen të gjithë qytetarë marrin pjesë me këtë takim”, shkruan Berisha.

Takimet vijnë në kuadër të zgjedhjeve për kreun e PD. Këto zgjedhje mbahen të dielën.

About Redaksia

Check Also

Inceneratori fantazëm i Tiranës mori 3,8 milionë euro në 4 muaj!

Teksa investimet publike nga buxheti i shtetit kanë pësuar rënie të ndjeshme si me planin dhe …

Leave a Reply