Vritet polici në Komisariatin e Tiranës, policia e mban sekret, Berisha denoncon

Vrasje brenda në komisariatin e policisë në Tiranë. policia e mban sekret, Berisha e denoncon.

Denoncimi
Bresheri revolveri ne narkokomisariat!
Polici i plagosur vdes ne spital!
Shpreh ngushellime familjes se viktimes dhe denoj gjendjen e rende ne narkokomesariate e narkoshtetit.
Lexoni mesazhin e policit dixhital!
Ne rrethana ende te paqarta , ne ambjetet e Komisariatit te Policisie Nr 3, në rrugën”Mine Peza”, 3, nje punonjës policie ka plagosur me armë zjarri kolegun e tij, Punonjesi i demtuar dhe derguar ne spital ne gjendje te rende C. S eshte futur ne salle, autori eshte L. Z eshte ne komisariat
Ludian zaimi polic patrule ka vra me arme sherbimit Caush Saliasin patrulle ne instruktazhin e turnit

About Redaksia

Check Also

Vendimi dhe firma që çon Ramën në burg

Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit të Ministrave, ëngjëll Agaçi ishte në SPAK këtë të premte, …

Leave a Reply