Shifra marramendëse/ Tifozët holandezë: Biletat janë nga 500 euro, ne duam 200

Çmimet e biletave për ndeshjen e sotme kanë shkuar në shifra marramëndëse. Për këtë dy tifozë holandezë kanë deklaruar për mediat holandeze se biletat më të lira që mund të jenë janë nga 500 euro. Huig van Duijn dhe Gerrit van Velzen janë shprehur se janë të gatshëm që të shpenzojnë vetëm 200 euro.

“Ne thjesht donim të ishim këtu, të përjetonim këtë moment, për qejf. Nëse nuk do të arrijmë të blejmë biletë për një çmim të arsyeshëm, atëherë do të marrim nga një birrë dhe do ta shohim ndeshjen diku tjetër”, thotë Van Duijn.

About Redaksia

Check Also

Deklarata e fortë e ish-kreut të Prokurorisë: Si u zhdukën përgjimet e krerëve të bandave me majat e politikës

Nga Besim Hajdarmataj  Hetimet e organeve ligjzbatuese kundër krimit të organizuar të profilit të lartë nxisin …

Leave a Reply