Nga Elbasani nisi hapja e PD

Nga Luçiano BOÇI
Partia Demokratike nisi sot nga Elbasani një proces që do transformojë familjen tonë politike!
Nga sot çdo qelizë politike e PD do të duhet të identifikojë dhe ftojë çdo person që dëshiron të angazhohet dhe është vlerë për të qenë mes nesh!
Në këto 9 vite Edi Rama i ka vjedhur të rinjve dhe çdo qytetari shpresën dhe të ardhmen, por nuk ka mundur dhe nuk do të mund dot kurrë t’i vjedh apo t’i blejë “botën e ideve”.
Ta bëjmë tonën botën e ideve dhe t’i japim shqiptarëve ndryshimin që kaq shumë presin!

About Redaksia

Check Also

400 mln euro të taksapaguesve për port të ri, porti ekzistues i Durrësit u dha për ndërtim pallatesh

Ndryshimet në buxhetin e shtetit të vitit 2024 parashikojnë që rreth 400 milionë euro të …

Leave a Reply