“Në krah të Ahmetajt e Manjës duke dëgjuar Ramën që flet për luftë ndaj korrupsionit”!

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka ka ironizuar fjalimin e ambasadores së SHBA, Yuri Kim, për luftën ndaj korrupsionit.Ambasadorja amerikane foli me lavdërime se qeveria po e lufton korrupsionin.

Paloka komenton edhe uljen e ambasadores së SHBA ndërmjet Arben Ahmetajt dhe Ulsi Manjës, të dy të akuzuar, i pari për korrupsion me tenderat dhe aferën e inceneratorëve dhe i dyti për vjedhjen e votave në Dibër.

Reagimi

Tallje deri ne cinizem…!

Ne krah te Ahmetajt dhe Manjes duke degjuar Ramen qe flet per lufte kunder korrupsionit!!!
Treguesi qe kjo qeveri e ka seriozisht dhe “eshte shume e perkushtuar” kunder korrupsionit qenka mbushja e salles me njerez. Pak rendesi ka se ata qe kane mbushur sallen jane pikerisht kreret e korrupsionit ne kete vend…! Vazhdoni se duket qe ky popull mban edhe me shume se kaq.

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë dhe teksti

About Redaksia

Check Also

Alizoti: Ministri i Brendshëm ka frikë të përmendë emrat e banditëve të zonës ku është zgjedhur

Deputeti i PD, Tomorr Alizoti ka folur për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me eksponentë …

Leave a Reply