Gjendet i vdekur një shtetas polak në banesë në Tiranë

Një shtetas polak është gjetur i pajetë në një banesë të marrë me qira në bulevardin “Bajram Curri”, në Tiranë.

Policia bën të ditur se në trupin e A.H, 73 vjeç, nga Polonia, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Njoftimi
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.06.2022, në bulevardin “Bajram Curri”, në një banesë të marrë me qira, është gjetur pa shenja jete, shtetasi polak A. H., 73 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

About Redaksia

Check Also

Vrasja e Vajdin Lames, pas vizitës së Ramës në Dubai SPAK anullon hetimet për Lul Berishën dhe Plarent Dervishin

Si Lul Berisha edhe Plarent Devishi dyshohet se fshiheshin në Dubai.  Rama e vizitoi Dubain …

Leave a Reply