Berisha: Tirana sot është Beogradi i vogël, Soros sponsor i projekteve anti-shqiptare

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaroi në promovimin e librit “Mos haro kurrë” se Tirana sot është kthyer në një Beograd të vogël. “Eshtë situatë e njëjtë si në vitin 1944”,tha Berisha. Ai u shpreh se jemi kthyer po aq basal ndaj erbisë sa ishim në ’45. “Ka edhe një faktor në këtë skenar dhe ai është Soros”,tha Berisha. “Eshtë sponsor i të gjitha projekteve anti-shqiptare”,tha Berisha.

About Redaksia2

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply