Luli mbërrin në Parlament i qeshur pas largimit të Berishës

Lulzim Basha u rikthye sot në Kuvend por nuk e mori fjalën. Ai qëndroi për disa minuta dhe më pas u largua. Në momentin që hyri, si gjithmonë u ul mes dy deputetëve që konsiderohen besnikë të tij, Gazment Bardhit dhe Jorida Tabakut.

Sapo e panë, disa prej deputetëve të grupit që ende nuk i janë bashkuar Sali Berishës vrapuan për ta takuar dhe përshëndetur.

About Redaksia2

Check Also

Berisha: Rama firmosi vetë lejen e ndërtimit për godinën 3-katëshe të Bolinos!

Kryetari i PD, Sali Berisha tha se, Edi Rama firmosi vetë lejen e ndërtimit për …

Leave a Reply