Mos ia prishni lumturinë burrit të ministres!

Iva V.GRILLO

Ndërkohë që shqiptarëve po u bie korrupsioni marramendës mu në çaçkë të kokës, Xhaçka e qeverisë, megjithëse në konflikt të hapur interesi, akuzon publikun se po i prishin ëndrrat burrit të saj…

Po këto pehlivanllëqet për regjistrimin e kompanisë së investitorit strategjik si ti kuptojmë…si dalldisje të një ëndërrimtari?

Pse duheshin kaq shumë manovra në qoftë se nuk paska konflikt interesi?

Ndërkohë “ëndërrimtari” i ministres vazhdon “të vuajë” faktin se është burri i gruas së vet!

Mund të jetë një imazh i teksti

Mund të jetë një imazh i teksti

About Redaksia

Check Also

Dhunuesit e grave

Bledi KASMI Njeri e vrau gruan, tjetri e çoi ne spitalin psikiatrik. Aleate ketej dhe …

Leave a Reply