Berisha: Protestat nuk do të ndalen deri në arritjen e qëllimit

Deklaratat e Berishës

I dënoj me forcën më të madhe sulmet e Ramës ndaj Bullgarisë, që është një vend mik. Ai ka fyer vendet anëtare të E që i kashpallur pengje të Bullgarisë.

Protestat duhet të jenë të atilla që nuk do të ndalen deri në realizimin e qëllimit. Kush do të jetë kjo protestë,do të prcaktojë vetë protesta. Kjo lëvizje është një front për shpëtimin e Shqipërisë. Unë jam i gatshëm edhe të udhëheq edhe të më udhëheqin.

Ballkani i Hapur është i hapur për çdo lloj krimi dhe nuk ka kritere si ato të BE për luftën kundër krimit dhe korrupsionit.

About Redaksia

Check Also

Vjedhje ordinere/ Si u bë Carlo Bollino komshi me familjen Begeja?

Ditën e sotme në Syri Televizon ka startuar emisioni më i ri investigativ i quajtur ‘Plug’ …

Leave a Reply