Berisha: Rama sulmon BE-në se i kërkon Serbisë t’i vendosë sanksione Rusisë

Vend i Shqipërisë nuk mund të ishte kurrë ndryshe përveçse në BE.

Rama kalonte me atlete të kuqe dhe dimiqe nga samite në samit për tu tallur me BE.

Rama po i kundërvihet projektit europian në Ballkan.

Qorton vendet e BE vetëm se i kërkojnë erbisë të vendosë sanksionet ndaj Rusisë.

Putin i vogël i Rusisë në Serbi,Vuçiç është një rrezik për rajonin. Rama shkoi në Brukseljo përtë mrojtr interest e vendit të tij,por interest e padronit të tij në Beograd.

About Redaksia

Check Also

Krimi del jashtë kontrollit, vritet me breshëri plumbash 40-vjeçari në Lezhë

Ekzekutohet në atentat Entjan Nikulaj, djali i xhaxhait të Ardian Nikulajt (biznesmenit që u vra …

Leave a Reply