Diaspora mbështet protestën e 7 Korrikut, Dega e PD në Romë thërret protestë solidarizimi

Diaspora mbështet protestën e 7 Korrikut, Sekretari pë Emigracionin Indrit Hoxha: Dega e PD në Romë therret protestë në shenjë solidarizimi.

PD dega Rome ka vendosur me date 2 korrik ne oren 18:00 ne piazza Albania Rome, te protestoje ne mbeshtetje te protestes dates 7 korrik ora 19:00 ne Tirane. Diaspora do kthehet ne mbeshtetjen me te madhe te Partise Demokratike dhe opozites Shqiptare per ndryshimin e rregjimit ne Shqiperi.

About Redaksia

Check Also

Pagesa e rradhës, Rama i jep Pengut të tij 1 miliard lekë

Rama i jep Pengut të tij 1 miliardë lekë të demokratëve. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve …

Leave a Reply