Shkatërrimi i Pallatit të Sportit: Berisha nxjerr videon: Veliaj rindërton për të vjedhur!

Berisha rrëzon me fakte propagandën e Veliajt: 6 muaj pas rikonstruksionit, Pallati i Sportit “Farie Hoti” shkatërrohet. Veliaj rindërton për të vjedhur.

Rindërto, prish dhe rindërto për të vjedhur! Moto e Lali Vjedhësit!

Pallati i Sportit “Farie Hoti” rrënohet sërisht pas rindërtimit! Hajna si këta nuk ka toka!

Miq, para 5 muajve, Erion Betoni inauguroi rikonstruktimin e Pallatit të Sportit “Farie Hoti”, nga ku tha se “Me punë arrihet gjithçka, e ky është vetëm fillimi”.

Ndiqni këto pamje për të kuptuar punën e Erion Betonit, Lali Vjedhësit dhe moton e tij: Rindërto, prish dhe rindërto për të vjedhur. Ky është fillimi i serialit të vjedhjeve me rikonstruktim të vazhdueshëm. Vjedhje! Turp!

Ai si ç’ka thënë edhe vetë SPAK-un e ka në xhep! #sb

About Redaksia

Check Also

“Ja ku janë plagët e betejës me horrat”, Noka: Nuk duhet t’i vësh flakën Kuvendit, por qeverisë!

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur, Noka, i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 …

Leave a Reply