Berisha: Ftesë miqësore për t’u mbledhur në protestën kombëtare më 7/7/7

Kryetari i PD, Sali Berisha ka postuar në faqen e tij në Facebook një foto nga tubimet para Kryeministrisë. Berisha shkruan se, kjo është një ftesë miqësore për të marrë pjesë në protestën kombëtare më 7 korrik në orën 7 pasdite.

“Miq, përshëndetje të përzemërt dhe ftesë miqësore me këtë foto për t’u mbledhur të gjithë në protestën kombëtare më 7/7/7 para kryeministrisë! Fundjavë të mbarë!”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Veliaj 9.2 milionë euro për Taksën e Arsimit, drejtësia mbyll sytë përpara vjedhjes!

Nga Petrit VASILI Veliaj dhe Bashkia 9.2 milion euro ne 2024 per Taksen e Arsimit, …

Leave a Reply