Mesazhi i emigrantëve shqiptarë që erdhën nga SHBA në protestë

Në protestën e opozitës dhe Shoqërisë Civile, që po zhvillohet para Kryeministrisë, i janë bashkuar edhe emigrantë shqiptarë.

Tre emigrantëve shqiptarë kanë ardhur nga SHBA për të ju bashkuar atyre mijëra shqiptarëve që janë derdhur në shesh.

Ndërkohë, në shesh janë mbledhur shumë qytetarë nga i gjithë vendi, që i janë bashkuar tubimit kundër kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij.

Image

Image

About Redaksia

Check Also

“La Repubblica”: Kush është avokati i narkotrafikantëve pas paktit 1 miliard euro Rama-Meloni

Gazeta e njohur italiane La Repubblica ka shkruar një artikull për marrëveshjen mes Italisë dhe …

Leave a Reply