Fevziu: Tani Berisha mund ta rrëzojë Ramën

Blendi Fevziu ne intervisten e tij te fundit sapo u shpreh qe Saliu mendoj qe ka ende uri, do ta ktheje PD aty ku ka qene, madje madje besoj qe edhe mund ta rrezzoj Ramen.

Te gjith menduan se Rama eshte ne nje komfort zone, e qe ne te vertete nuk po del ashtu. Me duket qe PD po bashkohet, me ose pa Bashen ata kane nje synim

Ndersa Rama mendonte dhe vazhdimisht neper intervista e ka cekur qe nuk ka opozite, e si mos te kete opozite, te gjithe ishim deshmitare se cfare ndodhi ne proteste, secili qe ishte aty ka familje, ju them qe shumezojeni me 3 apo 4 dhe del qe Rama do rrezzohet. Kaq, u shpreh Blendi.

About Redaksia2

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply