Berisha: Mbështetje të plotë grevës së avokatëve

Kryetari i PD, Sali Berisha, është deklaruar sot në mbështetje të grevës së avokatëve të të gjithë vendit, që janë ngritur kundër hartës së re gjyqësore. Duke publikuar pamje nga protesta, Berisha shkruan:

Reagimi kreut të PD, Berisha

Proteste e avokatëve para KLGJ-së kundër hartës së re gjyqësore anti-ligjore të Edi Ramës.

Mbështetje të plotë grevës së avokatëve të Shqipërisë me anë të së cilës ata po mbrojnë ligjin dhe të drejtat e qytetarëve shqiptarë! sb

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply