Gazetari nga Diaspora takohet me kryetarin e PD, Berisha

Gazetari i njohur nga Diaspora, Beqir Sina është takuar sot me kryetarin e PD, Sali Berisha. Sina ushtron profesionin e tij si gazetar në SHBA ku shumë shkrime të tij janë publikuar edhe nga gazeta RD dhe media të tjera shqiptare.

Postimi gazetarit Sina në Facebook

Takim në zyrën e tij me liderin historik i PD-së i cili për çdo shqiptar demokrat është Prof.dr.Sali Berisha.

Çdo parti ka një lider dhe Berisha është lideri i cili me forcën e tij e ka ringritur si fenikisi PD-në e “vrarë” për 9 vjet.

Demokratët me protestën e fundit e thanë fjalën e tyre se janë ata që kërkojn dhe mbështesin një lider të fortë, pasi ish lideri i PD-së dhe opozitës shqiptare, Lulzim Basha ishte një zhgënjim galopant…

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

About Redaksia

Check Also

“La Repubblica”: Kush është avokati i narkotrafikantëve pas paktit 1 miliard euro Rama-Meloni

Gazeta e njohur italiane La Repubblica ka shkruar një artikull për marrëveshjen mes Italisë dhe …

Leave a Reply