Shyhet përsëri gjyqi ndaj Ervin Salianjit, zbulohet arsyeja

Është shtyrë sërish gjyqi ndaj deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji në lidhje me çështjen “Babale”.

Shkak është bërë kërkesa e mbrojtësve të personave të pandehur në këtë proces për shtyrjen e seancës.

Po ashtu një nga anëtarët e trupit gjykues ka njoftuar se nuk do të merrte pjesë në seancën e njoftuar të mbahej ditën e sotme. Nuk dihet ende se kur do të mbahet seanca e radhës.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply