Rama-Ahmetajt: Bëji derman vetes…

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar për shkarkimin e Arben Ahmetaj nga posti i zv.kryeministrit dhe ministrit të Rindërtimit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hoxha tregon edhe porosinë që Rama i ka dhënë Ahmetajt në momentin që e shkarkoi.

“O bos, them se duhet te besh kujdes nga spiunet. Deri ketu e pata takatin, me tej beji derman vete…”, janë fjalët që sipas Hoxhës, Rama i ka thënë Ahmetajt.

About Redaksia2

Check Also

Rënia e Veliajt, çfarë do të ndodhë të premten

  ‘Rënia e bashkisë së kryeqytetit, është fitorja vendimtare për krijimin e qeverisë teknike, rikthimin …

Leave a Reply