Rama reagon i fundit!

Nga Flamur NOKA

Qeveria e Shqipërisë, e cila duhet të reagojë e para për Kosovën, fshihet si skuthe derisa Alex Soros, ministri de facto i punëve të jashtme të Shqipërisë, të japë miratimin. Pronari i Open Balkan i dha leje Edi Ramës të dalë e të justifikojë heshtjen e tij.

Në veri, Kosova po përballet me Vuçiq, në jug me tradhtinë e Edi Ramës. Qëndrimi i Qeverisë së Kosovës për masa reciprociteti me Serbinë është i ligjshëm dhe dinjitoz.

About Redaksia

Check Also

Dhjetë fakte mbi falsitetin e Rezolutës antikorrupsion të sektit Rama

Bujaf Leskaj Projekt-rezoluta e propozuar nga PS për luftën kundër korrupsionit dhe mirëqeverisjen do t’i …

Leave a Reply