Basha dhe Bardhi asnjë reagim për vrasjen makabre të 7-vjeçares

Ish-Kryetari i PD,Basha dhe ish Sekretari i Përgjithshëm Bardhi nuk kanë bërë asjë reagim publik në lidhje me vrasjen makabre të 7 vjeçares në Himarë.

Asnjëri prej tyre nuk ka denjuar të shkruajë të paktën një rresht të vetëm në rrjetet sociale për të ngushëluar familjarët e 7 vjeçares.
Si duket nuk duan ti rishin qejfin raës në këtë rast.

About Redaksia2

Check Also

Rënia e Veliajt, çfarë do të ndodhë të premten

  ‘Rënia e bashkisë së kryeqytetit, është fitorja vendimtare për krijimin e qeverisë teknike, rikthimin …

Leave a Reply