Berisha i bashkohet protestës tek Ministria e Brendshme

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha i bashkohet protestës që po zhvillojnë qytetarët tek Ministria e Brendshme.

Bashkë me Berishën, protestës janë duke iu bashkuar edhe deputetë të tjerë të PD-së. Flamur Noka, Belind Këlliçi, Luçiano Boçi, etj.

About Redaksia

Check Also

Burri grabiti 10 mijë metra tokë në bregdet dhe çoi në burg kryebashkiakun, Xhaçka thotë se është e pastër

Teksa sot pritet të votohet në Kuvend për mandatin e Olta Xhaçkës, deputetja socialiste ka …

Leave a Reply