Vrasja e 7-vjeçares/ Berisha, vizitë ngushëllimi në familjen Avdia

Kryetari i PD, Sali Berisha, vizitoi familjen Avdia për të shprehur ngushëllime për humbjen e rëndë. Dy ditë më parë, kjo familje humbi vajzën e tyre 7-vjeçare pasi u përplas nga skafi që po drejtohej nga një zyrtar i lartë policor. Pas ngjarjes, opinioni publik ka reaguar me revoltim.

Shoqëria civile ka paralajmëruar një protestë sot përpara Ministrisë së Brendshme.

Ndërkohë opozita e udhëhequr nga Berisha ka deklaruar se e mbështet plotësisht këtë protestë.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply