Një tjetër rast tragjik nga varfëria, gruaja vetëvaret në kasolle

Një 46-vjeçare në Prrenjas i ka dhëbë fund jetës së saj.

Ajo është vetëvarur në kasollen pranë banesë së saj.

Në trupin e viktimës nuk ka patur shenja dhune.

Nuk dihen ende shkaqet që e kanë shtyrë të ndjerën të ndërmarrë këtë veprim.

Njoftimi i policisë:
Në fshatin Stranik, Prrenjas, është gjetur, dyshohet e vetëvarur në kasolle pranë banesës pa shenja dhune shtetesia A.K., 46 vjeçe. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

About Redaksia2

Check Also

Dokumentat e hakerave, dy ministra dhe dy deputetë të Ramës kontigjentë krimi

Spiropali, Peleshi, Kodheli dhe deputeti tjetwr i PS Luan Duzha janë kontigjentë krimi sipas dokumentave …

Leave a Reply

Your email address will not be published.