Krimi del jashtë kontrollit! Të shtëna me armë në Krujë, dyshohet për një të vrarë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në Krujë. Dyshohet se një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta. Kjo vrasje e dyshuar, thellon bilancin e krimeve në 24 orët e fundit.

Një ditë më parë një vrasje u shënua në Sarandë, një në Elbasan ndërsa ditën e sotme dy persona u vranë në Vlorë.

About Redaksia

Check Also

Dora e Soros në destabilizimin e Kosovës, email-i i Soros për Lajçak

Soros ka bërë planin për ndarjen e Kosovs. Soros ka caktuar edhe të preferuarin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *