Pasi “na dha krim”, policja me taksat tona po hap aktivitetin e pisët të “Sheikëve” në Elbasan

Nga Ylli DYLGJERI

Ta shpallim mu*in…

Non Grata!

“T’i hash mu*in një policeje të Elbasanit, kjo eshte me shume se fukarallek e delenxhillek!

Uaaaaa, policja elbasanlleshe tani na u be dhe Sheike. Na jep m..t pasi “na dha krim” pa fund ne qytetin me te kriminalizuar! Rrumpalle.

Ooo zot qe nuk jam ne Rend keto kohe.!

E padegjuar o kolege te medias!

Po na ofron mu*t vete rendi. Gezuar!

Me gjuhe ordinere, kete e ben ndryshe nga Dubai, badiava. Nuk i jep edhe asnje lek ngrenesit! Kontigjentet nga shqiperia, te bukura si policja, ne fukarallekun e tyre po e hane edhe mu*in po shperblehen ne arabi. Policja jone, me taksat tona po e hap aktivitetin e piset te “Sheikeve” ne Elbasan.

Pas kesaj, Policja jo vetem qe nuk penalizohet, nuk behet shembull, nuk largohet se ka shkelur e pakta Kodin Etik, nuk zhvishet as nga uniforma, se per tu zhvesh nga te tjerat e shohim ne foto qe publikon, por i ofron medias edhe te pergerat!

Te nderuar kolege te medias!

Ky eshte rendi qe bere Rilindja, pasi na dha krim tani kerkon te na jape m..t me tangerllek.

Ti tregojme vendin.

Ta shpallim mu*…in

Non Grata.

About Redaksia

Check Also

Polici bandit që terrorizoi protestuesit, i dënuar në Itali me 12 vjet burg për vrasje!

Ervin Zela, banditi që një ditë më parë terrorizoi qytetarët që protestuan para Bashkisë së …

Leave a Reply