Meta paralajmëron Ramën: Ora e llogaridhënies po afron!

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, i ka bërë thirrje nënpunësve të administratës publike të mos firmosin asgjë në shkelje të ligjit.

Meta thekson se ata duhet të bëjnë gjithçka për të qenë korrekt me ligjet sepse ditët dhe javët e këtij regjimi janë të numëruara.

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, shprehet më tej se ora e llogaridhënies nga qeveria e kryeministrit Edi Rama po afron.

Statusi i Metës

ORA E LLOGARIDHËNIES PO AFRON!

U bëj thirrje të gjithë nëpunësve të administratës publike: Mos firmosni asgjë në shkelje të ligjit!

Bëni gjithçka për të qenë korrekt me ligjet sepse ditët dhe javët e këtij regjimi janë të numëruara!

About Redaksia

Check Also

BIRN: Vendimi për mandatin e Xhaçkës, zvarritje pas zvarritjesh në Kuvend

Këshilli i Legjislacionit vendosi të premten që t’i jepte 3 javë kohë një eksperti të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *