Berisha “Foltore” në Romë më 18 shtator

Sekretari për Diasporën në PD, Indrit Hoxha, ka njoftuar përmes një postimi në rrjete sociale se më datë 18 shtator do të zhvillojnë një ‘foltore’ në Romë.

Krahas njoftimit, Indrit Hoxha ka publikuar një foto me kryetarin e PD, Sali Berisha, dhe me kryetarin, nënkryetarin e Sekretarin e degës Romë-Itali.

Statusi i Hoxhës

Me kryetarin e PD Sali Berisha dhe me Kryetarin, Nënkryetarin dhe Sekretarin e degës Romë-Itali. Më 18 shtator “Foltore” në Romë.

About Redaksia

Check Also

Kim-Ramës: Kush e ka në dorë këtë vend, kriminelët apo qytetarët?

CFARE THA AMBASADORJA KIM PAK DITE ME PARE Yuri Kim: Mendoj se Shqipëria ka një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.