Berisha me Kryesinë e PD Dibër: Motoja jonë, antarësime të reja dhe organizim…

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një album me foto nga takimi që pati me anëtarët e Kryesisë së PD, Dibër.

“Një kafe pune me Kryesinë e PD-së, Dibër. Moto jonë do të jetë organizim, antarësime të reja dhe organizim!”, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Kim-Ramës: Kush e ka në dorë këtë vend, kriminelët apo qytetarët?

CFARE THA AMBASADORJA KIM PAK DITE ME PARE Yuri Kim: Mendoj se Shqipëria ka një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.