Rama problemi më madhor i shqiptarëve, dakordësi për t’i dhënë duart një minutë e më parë!

Ka një dakordësi tjetër më madhore, ajo për t’i dhënë duart Edi Ramës një minutë e më parë. Këtu PD-ja dhe PL-ja, partitë e vërteta opozitare, shoqëria civile etj., të gjithë janë bashkë për ti prerë biletën këtij njeriu i cili është shndërruar në problemin më madhor të shqiptarëve, pas Enver Hoxhës në politikë.

Ky objektiv i tejkalon të gjitha problemet e tjera. Ne do t’i bashkërendojmë këto në frontin e përbashkët për shpëtimin e Shqipërisë. Ai ka çdo ditë afera të paimagjinueshme.

About Redaksia

Check Also

Kryetari i Shoqatës Shqiptaro-Italiane: Rama mund të mashtrojë në Greqi, por me ne s’i ecën!

Kryetari i Shoqatës Shqiptaro-Italiane Abruzzo, Luan Hallulli ka komentuar takimin që kryeministri Edi Rama zhvilloi …

Leave a Reply