Berisha: Dyshja Rama-Agaçi nuk njeh kufij në vjedhje, 4 milionë euro për instalacion druri

Kryetari i PD, Sali Berisha ka denoncuar aferën e radhës të rilindjes. Në një postium ne facebook Berisha shkruan se, “Rama-Agaçi 4 milionë euro për instalacion druri në oborrin e brendshëm të Kryeministrisë”!

Postimi

Vjedhje taze klamoroze!

Rama-Agaçi 4 milionë euro për instalacion druri në oborrin e brendshëm të Kryeministrisë!

O burra, të vjedhim sa më shumë!!

Të dashur miq,

Dyshja Rama-Agaçi nuk njeh kufij në vjedhje.

Ata kanë vendosur të vjedhin së bashku 4 milionë euro në oborrin e brendshëm të kryeministrisë dhe kanë hapur për këtë qëllim një tender me fond 4 miliardë e 300 milionë lekë për një instalacion druri.

Vjedhje e hapur dhe e shëmtuar e parave të taksapaguesve shqiptarë nga dyshja e pangopur e vjedhjeve të parave dhe pronave publike të shqiptarëve. #sb

About Redaksia

Check Also

Kamioni merr zvarrë qytetarin në mes të Tiranës

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë. Raportohet se …

Leave a Reply

Your email address will not be published.