Reagon Berisha: Pinjolli i xhelatit që firmosi varjen në litar të poetit përdhosi Flamurin

Kryetari i PD d♪7noipërdhosjen e Flamurit Kombëtar me yllin e kuq. Berisha shkruan se flamuri u përdhos nga pinjolli i diktaturës, Edi Rama.

“Përdhosja e Flamurit dhe Himnit Kombëtar mbrëmë me simbolin e diktaturës, yllin e kuq, nga Edi Rama, pinjolli i xhelatit që firmosi varjen në litar të poetit disident Havzi Nela me 10 gusht të vitit 1988!”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Zëri i Amerikës: Rritja e çmimeve ka vënë në vështirësi një pjesë të gjerë të shoqërisë

Në Shqipëri rritja e çmimeve, që prej muajit shkurt kur nisi agresioni rus në Ukrainë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.